+420 722 144 740 info@kataro.cz
Ochrana osobních údajů Partneři Kontakt

KATARO stínící síť - tkanina na plot zelená 180g/m² zastínění 90% (metráž)

Kód: zelená SKLADEM
Obj. název:
Ochranné a stínící sítě na ploty.
326,70 Kč
S DPH
270,00 Kč
BEZ DPH
13,05 €
ORIENTAČNÍ CENA
Stříháno po délkách 5m z rolí o velikosti 50m

Uvedená cena je za 5m stříhané síťoviny ve vybrané výšce. Při změně výšky role, nebo při změně délky role, se cena upravuje ve spodním kalkulátoru.

Počet kusů

Popis

Dole v kalkulátoru volíte násobky délky po 5 metrech.

Síťovina je vyrobena z HD-PE o gramáži 180g/1m², z příze plochých tmavě zelených (odstín borovice) vláken na osnově a dvojitých černých vláken v útku. Horní a dolní okraje tkaniny jsou vybaveny otvory pro uchycení v intervalu 5cm. Síťovinu je možno příčně dělit střihem nebo řezem. Stínící sítě PloteS jsou:

  • odolné teplotám od -40 do +80 °C
  • barevné stálé
  • vysoce pevné
  • odolné slunečnímu UV záření.

Tyto vlastnosti umožňují nepřetržité vystavení stínících sítí vlivům počasí. Ve venkovních podmínkách vydrží sítě PloteS 7 i více let.

Stínící plachty a stínící sítě na plot

Síťovina snižuje průchodnost světla až o 90%, proto je s oblibou využívána jako stínící síť na plot. Zneprůhledňuje ploty na zahradách, okolo skladišť, tenisových hřišť a dalších prostor. Výborně se hodí k zastínění pergol nebo k přistínění skleníků.

Jak upevnit stínící sítě na plot?

K uchycení stínících sítí PloteS jsou vhodné plastové pásky, které jsou stabilizovány proti UV záření. Ukotvěte tkaninu po celém obvodovém lemu i středu v intervalu minimálně 25cm. Větší hustotou kotvících bodů dosáhnete rozložení síly, která působí při větrných poryvech na jednotlivé úpony, čímž snížíte riziko vytržení.

Specifikace

Konečná cena:
S DPH
 Kč
BEZ DPH
 Kč 

Související produkty